Tagasi

Publikuprogramm

FOTOKUU 2019 — Sanni Seppo ja Annika Haasi portfoolioanalüüs

05.10.2019 kell 15.00

Kuni 16 fotohuvilisel on võimalus tulla näitama oma fotoportfooliot/-projekti ja saada personaalselt professionaalset nõuannet, mis aitab kaasa fotograafilise mõtlemise arengule ja fotolugude tervikuks sidumise oskusele.

– 8 osalejat saab registreerida Sanni Seppo konsultatsioonile
– 8 osalejat Annika Haasi juurde

Osalejatel palume kaasa võtta portfolio valikuga fotograafi töödest. Eelistatud on väljatrükid, kuid lubatud on ka digitaalne esitus.

Osalemistasu: 15 EUR
Registreerimine kuni 3. oktoobrini: kristel@dokfoto.ee

SANNI SEPPO on tunnustatud Soome fotokunstnik, kes kasutab fotograafiat sotsiaalsete ja dokumentaalsete teemade vahendamise instrumendina. Pildilise meediumi kõrval on Seppole väga oluline ka tekst. Ta kujutab oma töödes erinevate maade ja kultuuride inimesi, kelle elustiil ja tegevus mõjutab ühiskonda, selle väärtusi, õnnelikolemise ideid ja kutsub esile sotsiaalseid muutusi. Hõlmates oma ainevaldkonnas kohtumisi teiste inimeste ja kultuuridega, süveneb Seppo ka inimkonna ja looduse vahelisele suhtele. Sanni Seppo on ka Helsingi Poliitilise Foto Festivali üheks asutajaks ja kunstiliseks juhiks.

ANNIKA HAAS on tunnustatud Eesti fotokunstnik, kes on tegelenud eelkõige fotolugude jutustamise ja loomisega Eesti marginaalsete ü̈hiskonnagruppidega seoses. Inimeste pildistajana pakub Haas juhatust ka portreežanri ja fotoreportaaži puhul.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru