Dokfoto Keskuse Klubi

Dokfoto Keskuse Klubi

Ootame oma liikmeks nii fotograafe kui fotograafia huvilisi, kes väärtustavad dokumentaalfotograafiat ja soovivad osaleda selle valdkonna arengus ning sündmustel. Dokfoto Keskuse Klubi aitab ühendada dokumentaalfotograafiast huvitunuid inimesi, pakkudes neile elamusi ning võimalusi kohtumisteks, enesetäiendamiseks ja sotsialiseerumiseks.

Milleks liituda?

  • Tasuta näitusekülastused Dokfoto Keskuse Galeriis, kaaslasele sooduspilet.
  • Sooduspiletid näitustele, mida Dokfoto Keskus korraldab koostöös partneritega väljaspool oma galeriid.
  • Kutsed Dokfoto Keskuse näituste avamistele.
  • Eelinfo ja kutsed tasuta või soodushindadega Dokfoto Keskuse poolt korraldatud üritustele: koolitused, seminarid, töötoad, publikuprogrammid, kohtumised fotograafide/kuraatoritega, filmiõhtud ning teised arutelusid ja sotsialiseerumist toetavad ettevõtmised).
  • Oled meie hea partner ja toetaja, kellelt küsime oma tegevuses nõu.
  • Aitad mõjutada ja arendada Eesti dokumentaalfotograafia valdkonda.

Kuidas liituda?

Saada meile kiri klubi@dokfoto.ee
Selgitus: Soovin saada Dokfoto Keskuse Klubi liikmeks.

Lisa kirjale:
*oma ees- ja perekonnanimi
*seos fotograafiaga, dokumentaalfotoga

Liikme staatus jõustub hetkest, mil Dokfoto Keskuse arveldusarvele laekub liikme aastamaks. Liikmemaksu tasumiseks tee ülekanne 20 €  MTÜ Juhan Kuusi Fondi arveldusarvele: EE852200221064227459 Swedbank .

Selgituse reale kirjuta: KLUBI LIIKMEMAKS. Kui Sinu liikmemaksu tasub ettevõte, siis vajadusel väljastame arve. Sel juhul tuleb ülekande selgituse reale lisada ka Sinu nimi.

Dokfoto Keskuse Klubi liikmel palume olla valmis esitama piletimüügi letis isikutunnistus.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru