Tagasi

Uudis

Aastalõpu fotokunstiturg

16.12.2023 — 17.12.2023 kell 11.00 - 18.00

Aasta lõppu tähistav fotokunstiturg tuleb taas! Laupäeval ja pühapäeval (16-17.12) ootame kõiki kunstihuvilisi, et avastada enda jaoks uusi autoreid ja taaskohtuda juba tuttavate fotoloojatega. Eriline põhjus, miks tulla kohale kindlasti laupäeval, peitub selles, et samal päeval toimub Telliskivi Loomelinnaku jõuluturg meiega samas majas asuvas Rohelises saalis.
Aasta suurimal erimüügil on väljas kureerititud valik rohkem kui 300 väga eriilmelistelt fotokunstnikelt. Välja on pandud silmiavavat dokumentalistikat, maagilist realismi, intrigeerivaid fantaasiaid ja lummavaid maastikke. Autoritest on esindatud Peeter Langovitsi, Iris Kivisalu, Silvia Pärmanni, Kris Moori, Riina Varoli, Mikk Olli, Maxim Mjödovi, Polina Soyrefi, Annika Haasi, Juhan Kuusi, Arno Saare, Luca Berti, Kristjan Taali, Igor Shutovi, Birgit Püve, Helen Ree, Aron Urbi, Theo Efrose, Reelika Vilti, Andres Gallardo Albajari, Reigo Reimetsa, jt töid.
Tule kohale ja soeta fotokunsti endale või kingiks!
NB! Kui oled fotograaf ja soovid pakkuda ka oma loomingut müügiks, siis võta kiirelt meiega ühendust toomas@dokfoto.ee aadressil!
Tunnuspilt: Reigo Reimets, „Seltskond suureneb”
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru