Tagasi

Open Call
News
Uudis

Dokfoto Keskus ootab galeriimüügiks uusi teoseid!

Dokfoto Keskus ootab galeriimüügiks uusi teoseid!

Dokfoto Keskus on lisaks näitusetegevusele pakkunud fotograafidele võimalust oma töid meie keskuse galeriis müüa. Läbi viie aasta oleme uue omaniku leidnud rohkem kui 100 tööle enam kui 10 autorilt. Täna on meie keskusest võimalik leida Peeter Langovitsi, Iris Kivisalu, Silvia Pärmanni, Maxim Mjödovi, Juhan Kuusi, Arno Saare, Luca Berti, Kristjan Taali, Birgit Püve, Helen Ree, Aron Urbi ja Andres Gallardo Albajari loomingut.

Selleks, et pakutavate teoste valik uueneks ja oleks värske, kutsume autoreid kuni 28. novembrini müügiks pakutavaid töid meile saatma. Koostöös autoriga vaatame valiku üle ja räägime läbi müügitingimused. Valik saab olema kureeritud, kuid žanrilist piiratlust ei ole.

Enne meie järgmist näitust korraldame detsembri esimses pooles (kuupäev täpsustub) ka keskuse ruumides fotokunstituru, kuhu nii uued kui varem meieni jõudnud tööd müügiks välja paneme.
Palume oma pakkumised saata toomas@dokfoto.ee aadressile. Lisainfot saab samalt aadressilt.

Foto: Juhan Kuus, Naised umhlanga’l ehk pillirootantsutseremoonial. Nongoma, KwaZulu-Natali provints, Lõuna-Aafrika. 11. september 1993

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru