Tagasi

Open Call
News

DOKFTO KESKUS OOTAB NÄITUSEPROJEKTE

28.01.2021 — 28.02.2021

Head fotograafid!

Dokfoto Keskus ootab teie dokumentaalfoto projekte, et neist lühemas või pikemas perspektiivis meie keskuse seintel näitusi kureerida. Teemadering on vaba, ootame ettepanekuid dokumentaalfotograafia laialt tööpõllult: aeganõudvatest fotouurimustest tänavafotoni või portreefotograafiast spordifotograafiani.

Pange teele maksimaalselt ühe A4 pikkune fotoprojekti tutvustus, lisage juurde 10-20 fotot ning mõned read teie kui autori kohta. Projektide maht võib olla erinev, kuna planeerime nii isiku- ja grupinäitusi.

Ootame teie ettepanekuid hiljemalt 28.02.2021 aadressil opencall@dokfoto.ee

Lisainfo: Toomas Järvet, toomas@dokfoto.ee või 50 10 777

#dokfotosonelu #dokfotosonlugu #dokfotosonilu

Juhan Kuusi Dokfoto Keskuse näol on tegu Lõuna-Aafrikas elanud ja töötanud Eesti juurtega fotograafi nimelise dokumentaalfotograafiale keskendunud fotogalerii ja keskusega Telliskivi Loomelinnakus. Keskuse eesmärgiks on toetada dokumentaalfotograafia väärtustamist Eestis ja valdkonna arengut laiemalt; Eesti dokumentaalfoto tutvustamist maailmas ja maailma fotograafia esitlemist Eestis ning jutustada dokumentaalfoto vahendusel lugusid, mis inspireerivad, rikastavad, kaasavad ja muudavad elusid. Tegutseme 2017 aastast ning oleme selle aja jooksul korraldanud üle 20 näituse Eestis ja välisriikides (nt Londonis, New Yorgis, Tamperes, Pariisis).

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru