Tagasi

Uudis
Publikuprogramm

EAKATE FOTOHOMMIK #4. FOTOLUGUSID ESITLEB PEETER LANGOVITS

15.11.2022 kell 11.20 – 13.00

Peeter Langovits on legendaarne fotograaf, kes äsja tähistas oma 50 aastast loometööd mahuka ülevaatenäitusega ja raamatuga.
Järjekorras neljandal fotohommikul meenutab kunagine ETA fototoimetuse juht ja hilisem ajalehe “Postimees” pikaaegne fotoreporter põnevate fotolugude abil oma pika karjääri jooksul kogetut. Fookuses on tema tänavafotograafia parimad killud ja Postimehe fotograafina pildile püütud hetked. Samuti peatub autor oma suurepärasel Pariisi seerial ja Ukrainas 1979 aastel tehtud fotodel.
Soovitame kõigil osalejatel kaasa võtta ka üks huvitav foto oma albumist, millega kaasenevat lugu soovite teistega ka jagada. Kellel aga fotot pole, siis kindlasti leiab mõne inspireeriva kaadri hetkel seintel olevalt lapsepõlveteemaliselt näituselt, mille abil mõni seonduv lugu rääkida.
Fotohommik sisaldab: näitusekülastust, inspireerivat vestlust külalisega, mitmeid põnevaid fotolugusid ja maitsvat kohvipausi .
Kestus: 11.20 – 13.00
Esimesed fotohommikud on kõigile osalejatele tasuta. Ootame kõiki Dokfoto Keskusesse 15. novembril kell 11.00.
PALUME OSALEMINE REGISTREERIDA: kristel@dokfoto.ee või telefonil 52 22 422
* Eakad on selle üritustesarja kontekstis kõik 65+ vanuses.
** Igakuise seeniorite fotohommiku kohtumise ülesehitus koosneb peamiselt kolmest osast:
– Inspiratsioon – loeng, vestlus, töötuba fotovaldkonna teemal (nt ettekanne fotoprojektist, ülevaade näitusest, loeng fotograafist, peatükke fotoajaloost, ühiskonnas oluliste teemade käsitlemine dokfoto projektide abil jms).
– Fotolood – eakad saavad ise tutvustada oma fotot ja sellega kaasnevat lugu. Iga kord kuni 5 inimest ja 5 lugu, mida juhendab moderaator.
– Suhtlus – selleks on loodud aktiivsed pausid ja fotoülesannete abil suunatud harjutused. Lisaks piisava ajaga kohvipausid ja jalutuskäigud põnevas Telliskivi Loomelinnakus.

Kaanefoto: Mihkel Maripuu (Postimees)

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru