Tagasi

Haridusprogramm
Uudis
Publikuprogramm

HARIDUSPROGRAMM #2. INSPIRATSIOONI TÖÖTUBA: FOTOD JA LOOVUS

Kuidas kasutada fotosid loovuse ja iseenda arendamiseks? 

INSPIRATSIOONI TÖÖTUBA KOOLIÕPILASTELE KLASSITUNNI RAAMES ehk 45–60 minutit.*

Kohtumise jooksul tehakse 2–3 harjutust, mis annavad kogemuse, kuidas kasutada fotosid, et arendada loovust. Paralleelselt toimub ka näituse külastus.

Kasutatavad meetodid

Lühikesed teoreetilised sisendid, harjutused, arutelud, analüüsid.

Vastavalt vanuseastmele, grupi suurusele ja ajalistele võimalustele valitakse sobiv lähenemine.

Läbiviijad

Kristel Laur, Dokfoto Keskuse asutaja ja kuraator, kelle taust on kombinatsioon psühholoogiast ja disainist. Kristel on tegutsenud psühholoogi ja koolitajana üle 20 aasta ning selle ajaga on ta loonud mitmekülgseid tehnikaid ja lähenemisi erinevate teemade käsitlemiseks ning analüüsimiseks.

Toomas Järvet, Dokfoto Keskuse asutaja ja kuraator, kelle hariduslik taust on kombinatsioon kultuuriteooriast, visuaalsest antropoloogiast, dokumentalistikast ning reklaamist ja meediast. 

Kestus: 45–60 minutit*

Hind: 5 € osaleja. Kahele gruppi saatvale õpetajale tasuta. Grupis on vähemalt 10 inimest. Kui grupp on väiksem, siis rakendub miinimumtasu 50 €.

Vajalik eelbroneerimine!

Lisainfo ja kontakt: Kristel Laur +372 522 2422 või kristel@dokfoto.ee

* Võimalik töötoa kestus kuni 60 minutit nii noortele kui ka täiskasvanutele. Soovi korral uuri lisaks: kristel@dokfoto.ee.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru