Tagasi

Haridusprogramm
Uudis
Publikuprogramm

HARIDUSPROGRAMM 3. FOTOGRAAFIA JA ISEENDA AVASTAMINE

Töötoa raames pöörame tähelepanu teemale, kuidas võib näituse külastamine aidata meil igaühel end ise paremini tundma õppida ning kuidas võiksid fotod aidata meil ennast toetada ja jõustada.

Töötoa ülesehituse idee
Mida rohkem oled Sa kontaktis iseendaga ja teadlikum oma tunnetest, seda tervem ja tasakaalukam oled ning seda paremini saad liikuda elus edasi, realiseerida oma potentsiaali ja luua väärtust nii enda kui ka teiste jaoks.

Kasutatavad meetodid
Lühikesed teoreetilised sisendid, harjutused, arutelud, analüüsid.
Vastavalt vanuseastmele, grupi suurusele ja ajalistele võimalustele valitakse sobiv lähenemine.

Läbiviijad
Kristel Laur, Dokfoto Keskuse asutaja ja kuraator, kelle taust on kombinatsioon psühholoogiast ja disainist. Kristel on tegutsenud psühholoogi ja koolitajana üle 20 aasta ning selle ajaga on ta loonud mitmekülgseid tehnikaid ja lähenemisi erinevate teemade käsitlemiseks ning analüüsimiseks.

Toomas Järvet, Dokfoto Keskuse asutaja ja kuraator, kelle hariduslik taust on kombinatsioon kultuuriteooriast, visuaalsest antropoloogiast, dokumentalistikast ning reklaamist ja meediast.

Kestus: 60–90 minutit*

Hind: 5 € osaleja. Kahele gruppi saatvale õpetajale tasuta. Grupis on vähemalt 10 inimest. Kui grupp on väiksem, siis rakendub miinimumtasu 50 €.

Vajalik eelbroneerimine!
Lisainfo ja kontakt: Kristel Laur +372 522 2422 või kristel@dokfoto.ee

* Võimalik töötoa kestus alates 60 minutist nii noortele kui ka täiskasvanutele. Soovi korral uuri lisaks: kristel@dokfoto.ee.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru