Tagasi

Publikuprogramm

Kirjanduslokaal Dokfoto Keskuses – Heili Sepp ja Zakes Mda „Suremise viisid”

23.03.2024 kell 18.00

Dokfoto Keskus taaskäivitab menukad kirjandusõhtud!

Juhan Kuusi fotonäitusest ja Lõuna-Aafrikast inspireerituna kohtume laupäeval 23. märtsil kell 18.00 tõlkija ja Aafrika diasporaa kirjanduse tundja Heili Sepaga. Räägime vikerkaare-rahva kirjandusest, selle ühest väljapaistvamast autorist Zakes Mdast ning tema eesti keeles ilmunud romaanist „Suremise viisid”. Katkendeid raamatust loevad Heili Sepp ja Toomas Järvet.

Heili Sepp on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning saanud hiljem sama ülikooli usuteaduskonnas magistrikraadi religiooniantropoloogias. Ta on tõlkinud alates 2018. aastast Aafrika diasporaa kirjandust, sealhulgas Nigeeria klassiku Chinua Achebe “Kõik vajub koost”, Zimbabwe romaanid “Närvilised olud” ja “Kivineitsid” (autoreiks Tsitsi Dangarembga ja Yvonne Vera), Lõuna-Aafrika kirjaniku Zakes Mda “Suremise viisid“ ning Briti-Nigeeria päritolu Bernardine Evaristo romaani “Tüdruk, naine, keegi teine“.

Kirjanduslokaalis pakutakse lisaks ajutoidule ka klaasike janu kustutamiseks koos väikese suupistega.

Klubiliikmetele sooduspilet 12 EUR, tavapilet 18 EUR.
Kohtade arv piiratud! Soeta pilet Fienta eelmüügist

Üritust toetab Casa Charlize veinimaja

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru