Tagasi

Näitus
Publikuprogramm

KORTERIPIDU #2: ÕDUS UNGARI KIRJANDUSÕHTU

26.11.2021 kell 18:00

Maailmas on vähe asju, mis on paremad ühest meeldivas seltskonnas kultuurselt veedetud õdusast ja meeleolukast õhtust. Dokfoto Keskus muutub järjekordselt hubaseks korter-salongiks, kus seekord kõlavad Ungari luule ja proosa.

Esitlusele tulevad tekstid on valinud Tartu Ülikooli ungari keele lektor ja tõlkija Kriszta Tóth ning neid kannavad ette EMTA lavakunstikooli XXX lennu tudengid Maarja Mõts ja Maria Ehrenberg.

Eesootav kirjandusõhtu on näitusepiltide omamoodi ümberraamistamine: eelmise sajandi ungari fotomeistrite piltidega astuvad dialoogi eesti keelde tõlgitud ungari kirjandustekstid. Piltidel ja tekstidel ei ole mingisugust seni olemasolevat seost. Tekstid annavad piltidele uue konteksti ja pildid annavad uue konteksti tekstidele.

Nagu kombeks pakume ka natuke külakosti ja alati võib midagi ka ise kaasa võtta. Korteripeole kohaselt võivad külalised tulla koos oma muusikainstrumendiga, mida õhtu jooksul seltskonnas mängida.

Järgime kehtestatud koroonapiiranguid ja sellega seoses on ka osalejate arv piiratud.

Palume soetada pilet (15.-) eelmüügist. Dokfoto Keskuse klubiliikmetele* 10.-.

* Vt kuidas ühineda Dokfoto Keskuse Klubiga

“Korteripidu” on Dokfoto Keskuse sündmuste seeria, kus integreerime erinevaid kultuurivorme mõnusa hubase olemisega.

Üritust toetavad Ungari Instituut Tallinnas, Ameerika Suursaatkond Tallinnas ja Eesti Kultuurkapital.

Dokfotos on elu!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru