Tagasi

Publikuprogramm

OTT KADARIKU AUTORITUUR #2 NÄITUSEL „SUMIMASEN”

16.02.2023 kell 18:00

Jätkame autorituuridega näitusel „Sumimasen – Jaapan läbi eestlase fotosilma”!

Kuna esimene kohtumine värskelt Jaapanist saabunud fotograafi ja arhitekti Ott Kadarikuga oli väga menukas ja paljud soovijad jäid kahjuks ukse taha, siis kordame üritust neljapäeval, 16 veebruaril kl 18.00 Juhan Kuusi Dokfoto Keskuses.

Sissepääs piletiga. Palume soetada pilet Fienta eelmüügist. Kohtade arv on piiratud. Dokfoto Keskuse klubiliikmetele on üritus tasuta ja vastav info saadetud meilile.

_____

Ott on arhitekt ja töötanud selles valdkonnas 1997. aastast. Reisimist peab Ott üheks olulisemaks arhitektuuriga tegelemise inspiratsiooniallikaks. Arhitekti kui loova tegelase jaoks aitab talle uudse keskkonna analüüsimine mõista ja uuesti mõtestada tavapraktikas tekkivaid probleeme.

Seni on ta oma reise dokumenteerinud fotograafia abil, pildistades erinevaid keskkondi ja nendes toimuvat. Ott on otsinud kohale omast ja erilist emotsiooni, mida fotodes ka edasi anda, olgu see siis inimesed, arhitektuur või midagi sootuks muud.

Abielu Akikoga on viinud Oti ikka ja jälle Tokyot ning Jaapanit uurima, mistõttu ulatub tema pildiarhiiv 2000. aastate esimesse poolde.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru