Tagasi

Publikuprogramm

OTT KADARIKU AUTORITUUR NÄITUSEL „SUMIMASEN – JAAPAN LÄBI EESTLASE FOTOSILMA”

21.01.2023 kell 17:00

Alustame autorituuridega näitusel „Sumimasen”. Esimene kohtumine toimub värskelt Jaapanist saabunud fotograafi ja arhitekti Ott Kadarikuga juba laupäeval, 21. jaanuaril kl 17.00 Juhan Kuusi Dokfoto Keskuses.

Sissepääs piletiga. Palume see soetada pilet Fienta eelmüügist. Kohtade arv on piiratud. Dokfoto Keskuse klubiliikmetele tasuta.

Ott Kadarik on arhitekt ja töötanud selles valdkonnas 1997. aastast. Reisimist peab Ott üheks olulisemaks arhitektuuriga tegelemise inspiratsiooniallikaks. Arhitekti kui loova tegelase jaoks aitab talle uudse keskkonna analüüsimine mõista ja uuesti mõtestada tavapraktikas tekkivaid probleeme.

Seni on ta oma reise dokumenteerinud fotograafia abil, pildistades erinevaid keskkondi ja nendes toimuvat. Ott on otsinud kohale omast ja erilist emotsiooni, mida fotodes ka edasi anda, olgu see siis inimesed, arhitektuur või midagi sootuks muud.

Abielu Akikoga on viinud Oti ikka ja jälle Tokyot ning Jaapanit uurima, mistõttu ulatub tema pildiarhiiv 2000. aastate esimesse poolde.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru