Tagasi

Uudis
Publikuprogramm

RINGKÄIK ANNIKA HAASIGA NÄITUSEL „KASVUHOONEEFEKT”

15.09.2021 kell 18:00

Kolmapäeval 15. septembril algusega kl. 18.00 teeb Annika Haas ringkäigu Juhani Kuusi Dokfoto Keskuses, kus on avatud tema mahukas ja pikaajalisel fotouurimusel põhinev audiovisuaalne kunstiprojekt „Kasvuhooneefekt”, mis portreteerib Eesti nooremat põlvkonda, kes peab tulevikus lahendama paljud murekohad, mis on seotud ületarbimise, arutu raiskamise ja looduse vaenuliku ärakasutamisega.

Sissepääs näitusepiletiga. Pileteid on piiratud kogus. Soovitame need soetada eelmüügist.

Annika Haas (1974, Pärnu) on Eesti dokumentaalfotograaf, õppinud Tartu Ülikoolis eesti ja soome-ugri keeli (BA 2000) ja stuudiumi lõpus samaaegselt Tartu Kõrgemas Kunstikoolis fotožurnalistikat (1999–2000). Professionaalse stuudiofotograafia ja dokumentaalfoto alal on ta end kahel korral täiendanud Londonis (2003 ja 2012). Ta on Peipsi-äärse kunstimaja ambulARToorium kaasasutaja ja loominguline vedaja. Alates 2015. aastast fotokunstiajakirja Positiiv portree- ja dokumentaalfoto toimetaja; Eesti Pressifotograafide Liidu ja Fotokunstnike Ühenduse FOKU liige. 2018. aastast õpetab Haas dokumentaalfotograafiat Eesti Kunstiakadeemias. 2020. aasta algul alustas tööd Fotomuuseumi kuraatorina.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru