Tagasi

Uudis
Publikuprogramm

TASUTA VIRTUAALNE FOTOHOMMIK EAKATELE — KOHTUMINE ANNIKA HAASIGA

31.08.2021 kell 11.00 – 12.30

Seekordsel virtuaalsel fotohommikul kohtume Eesti ühe tunnustatuma praegusaja fotograafi Annika Haasiga, kelle mahukas ja pikaajalisel fotouurimusel põhinev audiovisuaalne kunstiprojekt „Kasvuhooneefekt” Dokfoto Keskuses portreteerib Eesti nooremat põlvkonda, kes peab tulevikus lahendama paljud murekohad, mis on seotud ületarbimise, arutu raiskamise ja looduse vaenuliku ärakasutamisega.

Annika tutvustab nii ennast kui oma loometeed ning räägib ka käesoleva näituse tagamaid. Vestlust juhatab Dokfoto Keskuse kuraator ja kaasasutaja Toomas Järvet.

Nagu ikka kutsume üles eakaid virtuaalhommiku teises osas tutvustama oma fotot või fotode seeriat ja rääkima sellega kaasnevat lugu. Palume sellest soovist märku anda end üritusele registreerides.

Fotohommik leiab aset 31. augustil kl 11.00. Registreeri end kuni 30. augustini siin lingil või aadressil toomas@dokfoto.ee ja telefonil 50 10777.  Kui tead kedagi, kellele see üritus võib sobida, siis kutsume üles julgelt infot levitama!

Osalemiseks on vajalik internetiühendusega arvuti või internetiühendusega nutitelefoni olemasolu. Täpsed juhised anname kõigile registreerujatele.

Kogume jätkuvalt toetusi virtuaalsete fotohommikute läbiviimiseks, et muuta need regulaarseteks. Täname kõiki, kes meid juba toetavad!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru