Tagasi

Uudis
Publikuprogramm

TASUTA VIRTUAALSED FOTOHOMMIKUD EAKATELE

22.05.2021 kell 11.00

Registreeri end siin!

Virtuaalsetel fotohommikutel saavad eakad oma vaba aega mõtestatult, inspireerivalt ja sotsiaalselt veeta. Fotohommikute raames tekib seltskond, kellega rääkida oma lugusid ja kus olla kontaktis teiste eakaaslastega. Lisaväärtusena kaasneb tänapäevase tehnika ja võimaluste mitmekülgsem kasutamine. Samuti on oluline juurdepääs sõltumata geograafilisest asukohast ja järjepidevus – teadmine, et see kohtumine leiab aset ka järgmisel korral.

Igakuise seeniorite fotohommiku ülesehitus koosneb peamiselt kolmest osast ja kestab ligikaudu 90 minutit:

Inspiratsioon – Üks foto ja sellega seotud lugu Dokfoto Keskuse kuraatori või külalise poolt.

Viis fotolugu – eakad saavad ise tutvustada oma fotot ja sellega kaasnevat lugu. Iga kord saab sõna kuni 5 inimest ja 5 lugu. Protsessi juhendab moderaator.

Suhtlus – erinevate, sh fotodega seotud tehnikate abil luuakse omavahel ühendusi ja jagatakse arvamusi, suheldakse.

Esimene fotohommik leiab aset 22 mail kl 11.00. Eelregistreerimine kestab 21 maini siin lingil või aadressil kristel@dokfoto.ee ja telefonil 52 22422. 

Fotohommikul osalemiseks on kaks võimalust: 1) Tutvustades oma fotot ja sellega kaasnevat lugu 2) Tavakuulajana, et osa saada erinevatest fotolugudest ja inspireeruda. Registreerudes andke palun teada, millisel kujul soovite osaleda.

Osalemiseks on vajalik internetiühendusega arvuti või internetiühendusega nutitelefoni olemasolu. Täpsed juhised anname kõigile registreerujatele.

Kogume jätkuvalt toetusi virtuaalsete fotohommikute läbiviimiseks, et muuta need regulaarseteks. Täname kõiki, kes meid juba toetavad!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru