Tagasi

Uudis
Publikuprogramm

Vaatenurk #1: Kas tänavafotograafia sureb välja?

23.09.2020 kell 16:30

Juhan Kuusi Dokfoto Keskus käivitab ürituste sarja „Vaatenurk”, kus käsitletakse teemasid, mis puudutavad dokumentaalfotograafiat või fotograafe selle kõige laiemas tähenduses. Esimene üritus uues sarjas tõukub Dokfoto Keskuses avatud kohaliku tänavafotograafia ülevaatenäitusest „Väljavaade – 40 aastat tänavafotograafiat Eestis”.

Näitusega seoses korraldame avaliku aruteluõhtu tänavatel pildistamist mõjutava seadusandluse teemal. Nimelt on tänavafotograafia kui üks kunstivorme GDPR’i ja isikuandmete kaitse regulatsioonide valguses sattunud olukorda, kus fotograafidel on õigustatud küsimus – kas tänavafotograafia, nii nagu me seda oleme teadnud ja praktiseerinud, on üldse enam võimalik?

Vestlusringis osalevad Soraineni partner ja vandeadvokaat Mihkel Miidla, Law Firm Hedman Partners partner ja vandeadvokaat Toomas Seppel ning Andmekaitse Inspektsiooni vaneminspektor Liisa Ojangu. Vestlust juhib Dokfoto Keskuse kaasasutaja ja üks näituse kuraatoritest Toomas Järvet.

Sissepääs näitusepiletiga (5 EUR). Sooduspilet õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele 3 EUR. Kuna kohti on piiratud arvul, siis palume pilet soetada eelmüügist Fienta lehelt.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru