Tagasi

Uudis
Publikuprogramm

Mitu elamust ühes päevas – teater + näitus +…

19.06.2022 — 15.07.2022

Eesti Noorsooteater suvelavastus “Hommikuvalgus” ja Juhan Kuusi Dokfoto Keskuse näitus “Lootus” ühendasid jõud, et kultuurisõbral oleks veelgi sisukam ja mitmepalgelisem suvine kultuurielamus Telliskivi kultuuripiirkonnas.

„Hommikuvalguse“ trupp käis proovide vaheajal Telliskivi kandis söömas ja meeli teritamas Dokfoto Keskuses, et heita pilk näitusele, mis räägib lapsepõlvest. „Südamlik. Naljakas. Liigutav. Oma lapsepõlv meenub. Ma olen samasuguseid mänge mänginud,“ kostus trupist koos tõdemusega: “Lapsed fotodel on hoitud – keegi on neid pildistanud”. Hoopis teistmoodi lugu on „Hommmikuvalgus,“ seal peavad lapsed ise, ilma vanemateta hakkama saama. Ometi on seegi lugu mänguline ja lootust-andev. Mängitakse seda suvel kümnel korral sealsamas lähedal, Telliskivi kvartali M-hoones.

Sellest sündis mõte – miks mitte soovitada kogu perele seda mitmekihilist ja emotsiooniderikast kultuurikogemust, kus peategelasteks on lapsed ja lapsepõlv. Kaks teineteist täiendavat sündmust, mis puudutavad hinge ja annavad lootust. Pere jaoks on see ennekõike ühine aeg!

KAKS ÜHES KULTUURIELAMUS

Alates 19. juunist kuni 15. juulini 1+1 kultuurielamus kogu perele: „Lootus“ (K‑P kl 12-19) ja „Hommikuvalgus“ (etenduste algus kl 19), enne näitus, siis etendus.

Näiteks alusta näituse vaatamisega kl 18 ja tule sealt otse etendusele. Kui ei jõua samal päeval, siis on „Hommikuvalguse“ piletiga Juhan Kuuse Dokfoto Keskuse sissepääs soodustusega 3 päeva enne ja 3 päeva pärast etendust. Kuni 18-aastased saavad niikuinii tasuta.

KOLM ÜHES ELAMUSED

Lootus“, „Hommikuvalgus“ ja hiline lõuna või õhtusöök.

Näiteks alusta näituse külastamisega kl 16, seejärel pikk hiline lõuna restoranis La Tabla või Kivi Paber Käärid ja kl 19 jõuadki kenasti etendusele. Restorani jõuad ka õhtul pärast etendust. Mõlemas restoranis on etenduse piletiga tuntavad soodustused.

SOODUSTUSED

Eesti Noorsooteatri suvelavastuse “Hommikuvalgus” veebist ostetud piletitele küsige soodustukoodi Juhan Kuusi Dokfoto Keskusest, restoranidest La Tabla ja Kivi Paber Käärid.

Lootus – lapsepõlv Eesti kaasaegses dokumentaalfotograafias” külastus Juhan Kuusi Dokfoto Keskuses teatripileti ettenätamisel täiskasvanutele tavapiletilt 50% soodustust, lastele ja noortele kuni 19a üldhariduskoolide ja kutsekoolide õpilastele tasuta. Teatripiletiga kehtib soodustus ka 3 päeva enne ja 3 päeva pärast etendust.

La Tabla restoranis etenduse piletiga 20% soodustust. Ladina-Ameerika köök.

Kivi Paber Käärid restoranis etenduse piletiga 10% soodustust. 100% gluteenivaba.

Kasutatud fotod: Hommikuvalgus proovis. Johan Huimerind.
Dokfoto Keskuse külastus.

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru